Przywitaj się z FPGA z zestawem Hello FPGA firmy Microchip

Kategoria: , Tagi:
Przywitaj się z FPGA z zestawem Hello FPGA firmy Microchip

Zestaw Hello FPGA (M2S-HELLO-FPGA-KIT) firmy Microchip to przystępna, kompaktowa platforma dla początkujących, skierowana do użytkowników końcowych o niskiej lub średniej wiedzy na temat FPGA. Zestaw obsługuje zaawansowane wersje demonstracyjne w zakresie przetwarzania obrazu, przetwarzania sygnałów, sztucznej inteligencji i może mierzyć zużycie energii rdzenia FPGA na żywo podczas uruchamiania projektów.

Przywitaj się z FPGA z zestawem Hello FPGA (M2S-HELLO-FPGA-KIT) firmy Microchip

Zestaw umożliwia także użytkownikom zawieszenie działania projektu przy jednoczesnym zachowaniu stanu wejścia/wyjścia dla aplikacji o niskim poborze mocy, przy użyciu trybu Flash Freeze. Zestaw zawiera ponadto złącza Arduino i Mikrobus zapewniające elastyczność w zakresie prototypowania oraz rozszerzania funkcjonalności, które pozwolą na łatwe zastosowanie w przyszłych projektach.

Zestaw Hello FPGA demonstruje następujące funkcje:

  • Demonstracja sztucznej inteligencji: wykorzystuje przetwarzanie równoległe do ręcznego rozpoznawania cyfr w czasie rzeczywistym
  • Demo cyfrowego przetwarzania sygnałów: tworzenie filtrów FIR / FFT
  • Monitorowanie zasilania za pomocą graficznego interfejsu GUI: pokazuje, jak szybki jest czas budzenia natychmiast po uruchomieniu, wyświetlając zużycie energii zarówno w trybie operacyjnym, jak i trybie Flash* Freeze.

Więcej informacji o nowych zasilaczach UCH600 firmy XP Power mogą Państwo uzyskać w załączonej stronie producenta lub w załączonej broszurze informacyjnej. Zachęcamy również do kontaktu z naszym działem handlowym w celu uzyskania szerszych informacji.

Zapytaj o produkt